| oanakri14 a întrebat:

as vrea sa imi cumpar un Samsung galaxy s3 mini pe alb dar la mana a2-a. Cam cat credeti ca ar costa unul, si de unde l-as putea cumpara ^^?, avand in vedere ca sunt din Sibiu big grin. Nu vreau sa comand de pe internet sau ceva de genu..Va multumesc pentru raspunsuri! Dau funda happy

5 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Mai bine strangi bani si iti cumperi unul nou, la mana a doua este posibil sa-ti mearga cateva zile si apoi iarasi sa ramai fara telefon.
Lucrul nou este lucru nou!winking
Craciun fericit! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mana a 2-a n-ai ce sa faci trebuie sa cauti pe internet ca nu exista magazine de telefoanela mana a 2-a, dar poti gasi pe mercador sau tocmai.ro vanzatori din sibiu... poate te rezolva VARU laughing

| C0olmonkey a răspuns:

In targ gasesti tot ce vrei, dar te asigur ca mai bine de 40% au fost furate laughing.

| DorinM a răspuns:

Poți sa te uiți și la Emag la resigilate. Câteodată găsești la preț f bun