| Moon4Lord a întrebat:

As vrea sa iti zice-ti un program de editat videoclipuri care sa sa fie FREE (sa nu fiu nevoit sa il piratez sau alte chestii)

Răspuns Câştigător
| Alexandrionis a răspuns:

Fix primul!
Adica AviDemux, iar ca program de convertit video, doar daca te intereseaza, iti recomand Hamster Free Video Converter!
P.s: Scuze pentru primul post, dar uitasem sa pun link-ul! laughing

5 răspunsuri:
| ArthurKn a răspuns:

Movie Maker (probabil il ai deja in PC)
Camtasia Studio
Sony Vegas
Premiere Pro
After Effects
------ Ti le-am pus in ordine dupa dificultate.

| Moon4Lord explică:

AviDemux e bun, am vrut doar ca sa pot pune text la video xD

| Alexandrionis a răspuns:

A zis clar ca vrea programe de editat video gratis!
Sony Vegas, Camtasia Stusio, Premiere Pro, Affter Effects le poti avea numai daca le cumperi...