| PureMadnesS a întrebat:

As vrea sa ma tund deoarece vine vara si imi fa vi cald...Acum Am Plete...imi puteti da exemple de tunsori? nu vreau periuta vreau ceva care sa fie scurt dar sa arate si bine happysi sa nu-mi fie nici cald.
P. S: Sper ca va-ti dat seama ca sunt baiat rolling on the floor

4 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Pai in primul rand zi-ne forma fetei tale, pentru ca in fuctie de forma fetei iti putem recomanda o anumita freza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si? Vrei sa-ti recomand vreun aparat de tuns oi sau cum? Tu nu vezi categoria?

| TheRageQuitter a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search
Ai o selectie frumoasa aici de coafuri.Sau iti prinzi parul cu un elstic sau cleste. =)