| katalyn_2632 a întrebat:

e vara si vreau sa ma tund. dar as vrea sa am o tunsoare care sa fie cat decat pe placul fetelor. Sa fie un pic mai scurta ca acum e foarte cald. Dau funda si apropo am 13 ani si sunt baiat!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| ♥∂เxყ♥ a răspuns:

laughing ai si hi5? Glumesc! Pai...am vazut ca acum fetelor le plac tunsorile mai lungi stii gen JB genul asta de tunsori sunt acum "la moda" deci, daca vrei sa te tunzi mai scurt de-atat, te sfatuiesc sa n-o faci :-)!

| cssmirel a răspuns:

Tunde-te bob... aia e pe placu fetelorlaughing

| deeutza02 a răspuns:

Eu sunt fata si imi plac bayetyy care au chika. vezy ce faci si uh

| deeutza02 a răspuns:

Eu sunt fata si imi plak bayetyy care au chika .vezy ce faci si uh