| mertix14 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca jocurile, cum are fi crysis 2, gta IV sau lord of the ring war in north merg pe un :Laptop Lenovo G570 cu procesor Intel® Pentium® Dual-Core B950 2.10GHz, 4GB, 320GB, Intel® HD Graphics, FreeDOS, Negru si va rog sa-mi spuneti si mi-e de cat este placa video.

Răspuns Câştigător
| Dioxid a răspuns:

Mai, poti sa iti spun ca mie pe un calculator asemanator imi merg aceste jocuri destul de bine, e foarte mic lag-ul. In legatura cu placa video nu am gasit decati gb este. fundita? P.S Iti recomand crysis- e super