| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am vazut un pusti care are 470 de prieteni pe facebook si 2.280 like-uri la o poza. Mi-a spus ca are un hack de like-uri. Am mai auzit eu de astea, cum pot face si eu rost de unul? Funda + add la prieteni daca merge!

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu exista nici un hack :))
Cine crezi ca sta sa faca conturii degeaba?
http://addmefast.com/
schimb pe schimb.

| Okkultist a răspuns:

Nu exista hack. Astia de la facebook sunt porci, si nu iti dau multe posibilitati. Mie mi-a inchis contul pentru o poza anti evrei... in fine nu exista happy

| LenoreVoldaren a răspuns:

Nu există hack! De unde crezi că sunt like-urile? Crezi că oamenii dau like numa așa? Cu addmefast.com sau alte site-uri de genul faci schimb de like-uri cu alte persoane, totul depinzând de niște puncte câștigate. Dar nu există hack. Și apropo, cu ce te ajută în viață like-urile?

| Janetthe a răspuns:

Serios chestia asta nu exista poate aceea persoana are alte relatii cu alte perosane care nu i are ca prieteni. Gen daca e fata unul din Grecia o vede, ii da like, si mai vrea si sa vb cu ea prin chat laughing)) deci cam asa vine vorba asta happy SUCCES!

| CosmiiX a răspuns:

Fa-ti o viata, ca vad ca traiesti pentru like-uri.