| ThesseuS a întrebat:

Am vazut ca este hack de like-uri pentru Facebook. Daca puteti sa-mi dati un site de hack ar fi ok. !

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu exista hack de like-uri pentru facebook, insa poti incerca www.addmefast.com

| Krixxus a răspuns (pentru Ronnix):

laughing))))) taci din gura daca nu sti

| Ronnix a răspuns (pentru Krixxus):

Pustiule, ce i-ai dat tu este un site, nu un hack. Acelasi lucru i-am dat si eu. Inainte de a incepe sa te mai dai rotund pe aici, invata sa scrii si sa citesti.

P.S: "stii". happy

| Krixxus a răspuns (pentru Ronnix):

Aha...ei bine site-ul acela are hack-ul de care are el nevoie
din nou, taci din gura

| Ronnix a răspuns (pentru Krixxus):

Site-ul acela ESTE hack-ul de care el are nevoie, la fel ca AddMeFast. Daca n-ai habar de chestii de genu', iti recomand sa taci.

| Mania1987 a răspuns:

Un site foarte bun din Romania este www.LikeMe-LikeYou.com