| vladlove1234 a întrebat:

astazi eram pe calculator(desktop) si dintr-o data sa oprit si isi da restart beepuie mereu si licare becul de la hdd cu rosu si nu porneste iar pe monitor nu apare nimic
ce poate fi
funda

2 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Ori e sursa ori ai praf,in orice caz, verifica ventilatorul de la sursa daca se invarte, iar daca nu, trebuie s-o schimbi ca altfel e rau.

| yahyim a răspuns:

Salut! Am avut si eu problema asta fa asa sper sa mearga schimba placutele de ram intre ele sau daca ai doar una scoate-o si bag-o iar asta cu pc`u oprit! Si 2 ar fi sa il mai scuturi de praf si sa bagi iar placa videowinking