| SnoopDog19 a întrebat:

Salutare,am instalat un program dupa net si dupa ce am instalat acel program cand dau restart la calculator sau cand il aprind mi se restarteaza. Deci il aprind ma duce pana la desktop si apoi imi apare un tablou si isi da PC-ul restart si iar se porneste iar ajunge la desktop iar isi da restart.Ajutati-ma va rog happy. Multumesc anticipat

10 răspunsuri:
| EdyFcsb a răspuns:

Dezinstaleaza-l

| SnoopDog19 explică (pentru EdyFcsb):

straight face. Faza e ca nu imi apare acel program. Imi e sa nu fie un keylogger etc

| EdyFcsb a răspuns (pentru SnoopDog19):

Ce program e?

| SnoopDog19 explică (pentru EdyFcsb):

Era vorba de un program pentru flo.od si eu am fost prost si am intrat in el. Si de cand l-am instalat cand dau restart la pc si il aprind iar se restarteaza

| EdyFcsb a răspuns (pentru SnoopDog19):

Intra in start>run>msconfig>startup sus stanga>si daca il gasesti debifeaza-l si dai se aplica si OK

| SnoopDog19 explică (pentru EdyFcsb):

Am aflat cum se numeste. Trojan Dropper

| EdyFcsb a răspuns (pentru SnoopDog19):

Daca l-ai gasit acolo debifeaza-l

| SnoopDog19 explică (pentru EdyFcsb):

Da-mi messul tau

| EdyFcsb a răspuns (pentru SnoopDog19):

EdyFcSb facebook

| SnoopDog19 explică (pentru EdyFcsb):

Add tu leonard carstea o poza cu un ninja cu, costum galben