| Jdjfjdd a întrebat:

Astazi, in urma cu cateva ore am sunat la cei de la RDS sa ii intreb de ce nu imi merge internetul, ei m-au ghidat spre un site, in care trebuia sa bag username-ul si parola. Am bagat username-ul de pe contract, la fel si parola. Doamna de acolo imi spunea ca am introdus parola gresit, dar eu i-am spus exact parola pe care am folosit-o dintotdeauna si a mers. Acum nu stiu ce are. Ma puteti ajuta daca se poate? :/

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Puteai scoate routerul din priza 20-30 de secunde si se regla treaba.