| philips1995 a întrebat:

Avand in vedere ca a aparut PS4 cat timp se vor mai face jocuri pentru PS3?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Odata ce au fost lansate noile console productia jocurilor pentru vechile console va inceta in curand.

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Cred ca inca 10 ani de acum incolo, oricum majoritatea sunt preluate de la ps2

| express11 a răspuns:

Si am ps2 modat din 2005

| RaduTN a răspuns:

Am mai vazut jocuri pentru PS2, deci stai linistit v-a scade productia jocurilor pentru PS3, adevarat, dar in urmatorii 3-4 o sa mai vezi jocuri PS3.

| Klaudiu214 a răspuns:

Se vor mai face jocuri pentru ps3 doar unele restul jocurilor vor fi toate pentru ps4. avand in vedere ca pe ps2 mai scot cate-o varianta de joc. deci inca nu se vor termina aici jocurile pentru ps3.

| 2BeCristi a răspuns:

Cred ca anul viitor este ultimul an in care o sa se mai faca pentru. ps3.