| alin_9439 a întrebat:

Azi am intrat in virtualbox si cand vreau sa scriu in el / tot timpul imi pune -, aveti vreo idee cum pot scrie / in virtual box?

2 răspunsuri:
| T4zu a răspuns:

Salut mie nu mi s-a mai intamplat. Daca ai windows incearca sa vezi ce limba ai la scriere.

| alin_9439 explică (pentru T4zu):

Am avut Engleza/Romana am taiaat romana crezand ca e din cauza asta, dar nu a functionat, am cerut ajutorul unui prieten care mi-a spus sa folosec shift+7 pentru a pune /, nu e problema complet rezolvat dar e ok. big grin
Daca stie cineva cum fac sa isi revina la normal tastaura ii dau funda.