| KevinDZ a întrebat:

Azi am observat o problema la windows. "Eroare la initierea aplicatiei (oxc0000142). Pentru a iesi din aplicatiei apasati OK " Am tradus eu ca la mine e in rusa pc. Dar cred ca veti intelege. Mai inainte imi dadea si api-win-core-libraryloader-l1-2-0.dll mi-au mai aparut dar le-am rezolvat. Acum imi trebuie asta. Precizez cand instalez Speedy PC Pro tot asa imi apare. Astept un raspuns

1 răspuns:
| readdevil a răspuns:

Ai incercat sa dai un "error-checking"?
Computer=> Click dreapta pe partitia C(sau partitia unde ai tu windows)=>Tools=>Check now
Si o devragmentare

Sunt 99.99% sigur ca asta e buba. Am patit si eu la fel.
Cand dai error checking trebuie sa las pc la sa isi faca treaba fara sa il atingi.