| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am descarcat si eu metin2 ro pe calculator si nu se instaleaza total, la 99%(mi-a mai aparut si la un procent mai mic, dar a mers mai departe) imi apare o eroare.Am sa va reproduc in totalitate acea eroare in speranta ca a-ti intalnit unii dintre voi si ati rezolvat problema:

" C:\Program Files\GameforgeLive\Games\ROU_ron\Metin2\pack\patch1.epk

A aparut o eroare in timp ce se-a incercat copierea unui fisier:
Fisierul sura este distrus.

Apasati pentru a reincercat din nou, pentru a sari acest fisier(nerecomandat!), sau pentru a termina procesul de instalare. "

Rog pe cei care au intalnit si au rezolvat problema sa ma ajute, tin sa precizez ca am windows XP. Ofer funda celui care ma ajuta sa rezolv problema.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Ryuunosuke a răspuns:

Încearcă să faci update-uri-le la windowshee hee

| Razwan29 a răspuns:

Le fac pe toate sau trebuie sa ma feresc de unele?