| cita62 a întrebat:

Azi cand am vrut sa pornesc pc-ul am avut o surpriza. Unitatea centrala pornea monitorul primea semnal dar dupa aproximativ 3 secunte intra in repaus (monitorul este perfect functional l-am probat pe al pc) iar unitatea functiona in continuare (se aud ventilatoarele). Care ar putea fi problema? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| SasaSasa2000 a răspuns:

Instalează din nou sistemul de operare, poate cine la folosit ultima data nu la închis corect,
oricum, ce ați arata pe ecran când al deschizi?