| DanyVL123 a întrebat:

azi ma jucam DarKorbiT cum fac de obicei, si dintr-o data mi sa blocat tot pc-u, eu nam buton de restart asa ca lam inchis complec, cand i-am dat drumul dinnou a inceput calculatorul sa haraie "cum face cand bagi CD doar ca mai tare", si sa bipaie in continuu cam ceva de genul asta " - --- - ---" asa se auzeau sunetele, si nici monitorul nu mi se mai aprindea.
L-am scos din priza timp de 30 de minute apoi l-am pornit dinnou, si sa aprins normal, ar trebui sa ma ingrijoreze ceva...ce as putea sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| IamPharell a răspuns:

S-ar putea sa fie de la rami. Desfal si tu si curata-l cu o pensula de praf. Sau du-te la cineva care se pricepe sa ti-l faca. Asa am patit. Cand ii dadeam drumul facea bip bip bip apoi 2 sec nu se auzea nimic apoi iar... asta uneori pana cand a inceput sa faca intr-una si i-am schimbat rami.

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Suna a supraincalzire.

| DanyVL123 explică:

Cred ca aman doua raspunsurile sunt corecte pentru ca eu il cam foloseam foarte mult si cred ca era si ceva de la hard pentru ca era plin.