| Axel22 a întrebat:

Azi mi-am adus laptopul de la devirusat si mi-au reinstalat windowsul, am pierdut cam totul de pe el si mi-am instalat acum la loc mobogenie ca imi trebuie pentru telefon sa-mi pun cu el muzica, jocuri, poze, etc. (cu cablu de datu desigur), si cand instalez acolo driverele la mobogenie imi merge pana la 99 % si apoi imi apare sa pornesc optiunile de dezvoltare si sa bifez optiunea "Depanare USB" desi eu le-am bifat asta continua sa-mi apara, ce sa fac? Am un tel. Orange Zali si la laptop am windows 7 Ultimate.

FUNDA!

10 răspunsuri:
| 11dimi a răspuns:

Daca e android scapa de mobogenie( ca ii praf) si ia-ti Kies. E infinit mai bun. Le-am incercat pe amandoua si Kies e mult mai bun! In plis, Kies e aplicatie oficiala android, deci fara virusi.

| Axel22 explică (pentru 11dimi):

Si Kies e d-ala ca mobogenie cu care pot pune muzica jocuri poze, etc.

Daca da da-mi si mie un link de descarcare pls

| Axel22 explică (pentru 11dimi):

N-ai cv pentru windows 7 procesor AMD Semprom (tm) M100 Cu 2.00 GHz?

| 11dimi a răspuns (pentru Axel22):

Cum adica? Nu merge programu'?

| Axel22 explică (pentru 11dimi):

Nu, ca n-am cerintele de sistem, scrie acolo jos plus ca am stat 10 min si nu mi s-a terminat de incarcat desi bara verde care arata cat mai e de instalat era full.

| 11dimi a răspuns (pentru Axel22):

Ce calculator ai (hardware)? Uite, vezi daca calculatorul tau se incadreaza in necesitatile de sistem: http://www.samsung.com/ca/support/usefulsoftware/KIES/JSP

| Axel22 explică (pentru 11dimi):

URL-ul ala nu-mi merge (cel pe care mi l-ai pus ultima data).

Prin ce hardware vrei sa spui marca laptopului nu? Marca este MSI

| 11dimi a răspuns (pentru Axel22):

Daca sti sa faci screenshot, fa-i la Kies cand merge, sa vad ce nu-i in regula. Inta in START, si scrie "snipping tool", cu programul asta faci screenshot la program.
P.s Snipping tool-ul este deja instalatin windows

| Axel22 explică (pentru 11dimi):

Pai in Linkul ce mi l-ai dat tu acolo ma directioneaza la Kies si eu dau la kies pentru windows ca imi mai apare inca unu de download acolo care e pentru mac os si mai e acolo tutorial dar e pentru Samsung kies asta sad. Eu as avea nevoie de ceva pentru Orange Zali, print nu prea are rost sa fac pentru ca mi se incarca instalarea si cand ajungea la 100% ramane asa si nu mai apare finish, + ca si pe site de unde il descarc imi scrie la CPU ca am nevoie de Intel core cu nu stiu cati GHz.