| vladlove123 a întrebat:

calculatorul meu are windows xp sp2, cum fac sa opresc boxa calculatorului si sa se auda doar boxele mele care sunt conectate la calculatpr

funda

2 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Desfa capacul la carcasa, capacul lateral, si vezi cablul boxei pc-ului si deconecteaza-l de la alimentare! vei rezolva si problema ta, si plus de asta vei avea si un consumator mai putin, ceea ce e mai bine pentru sistem(nu forteaza sursa), dar si pentru factura la curenthee hee

Răspuns utilizator avertizat