| vladlove123 a întrebat:

calculatorul meu are windows xp sp2, cum fac sa opresc boxa calculatorului si sa se auda doar boxele mele care sunt conectate la calculatpr
funda

Răspuns Câştigător
| userr a răspuns:

Mergi la My Computer-->(clik dreapta)Properties-->Device manager-->system speakers, clik dreapta pe system speakers si dai disable. daca nu reusesti da-mi mesaj si te ajut!

| vladlove123 explică (pentru userr):

Nu imi apare system speraker imi apare sounds, video and game controls

| userr a răspuns (pentru vladlove123):

Ok atunci trimite mesaj privat cu id-ul tau...te voi ajuta pas cu pas

| vladlove123 explică (pentru userr):

Eu nu pot sa trimit mesaj dar ia idul asta ca pe asta nu prea stau si intru acum pe el idul este vlad_morcoana_george