| Ardei87 a întrebat:

Salut Tpu.Cam ce jocuri merg pe tableta Serioux S101Tab.Daca are cineva tableta sa imi spuna.Multumesc.Funda

Răspuns Câştigător
| Zazutuu a răspuns:

In primul rand joaca jocurile produse de Electronic Arts(EA), dar nu toate dintre ele.De exemplu poti juca ceva produs de ei precumtonguelants vs Zombies,Dead Space, Mass Effect Infiltrator, Need for Speed Shift, Most Wanted(merge putintel greu dar e jucabil), Hot Pursuit.Altele produse de alte companii sunt:Samurai vs Zombies(daca suporti lagul infernal de la wave-urile mari),Call of Duty Black Ops Zombies,Dead Trigger(putin lag),Subway Surfers, Arcane Legends(imi place foarte mult jocul asta), Bad Piggies, Seria Angry Birds, Minecraft Pocket Edition.Nu iti recomand jocurile de la gameloft.Sunt tari dar iti merg greu pe tableta.

3 răspunsuri:
| Marius2003 a răspuns:

POU! Iti va placea sigur!

| RustyKramer a răspuns:

Pocket tanks, Sky gamblers, Jetpack joyride, Real racing, Diamond dash, Ski safari, Total War Battles Shogun, Temple run.