| ReSpawn17 a întrebat:

Can ma uit la un film 3D de pe laptop pe televizor prin cablu HDMI flimul cateodata se blocheaza pentru cateva secunde,sau nu se mai aude sunetul pentru cateva secunde,folosesc player-ul Arcsoft Total Media Theatre 6, cum pot rezolva problema asta? este ceva de la setari? Am un laptop destul de bun Core i3 2,53 GHz, Nvidia GeForce 610M 1GB, Windows 7 64-bit.

Răspuns Câştigător
| Nelutsa a răspuns:

ISO? ISO este imagine vizuala...VLC cred ca vede formatul iso..acum nu stiu filmele de obicei au formatul.mp4. mpeg si cel mai des.avi.

2 răspunsuri:
| Nelutsa a răspuns:

Placa video este micuta cred si asta este normal daca te uiti pe laptop se blocheaza dar ti-as recomanda sa folosesti BS PLAYER, Windows Media Player sau VLC player sunt mai bune decat Arcsoft Total...incearca si daca vezi diferentawinking insemna k e de la player!

| ReSpawn17 explică (pentru Nelutsa):

Paii, imi trebuie un program care sa mearga filmele 3D si sa suporte formatul iso. big grin

| Nelutsa a răspuns (pentru ReSpawn17):

ISO? ISO este imagine vizuala...VLC cred ca vede formatul iso..acum nu stiu filmele de obicei au formatul.mp4. mpeg si cel mai des.avi.