| CosmiinAliin973 a întrebat:

Care stiti un program pentru android? eu ma joc un joc pe telefon si vreau sa filmez si sa pun pe Youtube..sa nu fie din ala care trebuie root..si daca nu este dati si dinala...si sa pot filma macar 10 minute..Mersii happy Care merge dau fundawinking 1

2 răspunsuri:
| albul96 a răspuns:

Am rulat mai multe programe pina am ajuns la cel mai ideal:SCR Screen Recorder(ai nevoie de root), Z - Screen Recorder(cere root daca esti pe tegra),
Rec (Screen Recorder)(e fara root pentru cei cu Android 4.4 KitKat).
Cel mai bun dupa mine cu foarte multe optiuni de filmare si care nu maninca mult din ram este :SCR Screen Recorder, e foarte bine optimizat pe telefoane.
P.S:daca intimpini dificultati sunt multe tutoriale pe youtube cu referire la aceste programe. Succes
(Sunt si eu user android, poate imi trimiti link la ce vei face, ok?)