| paul4ev3r a întrebat:

Se mai poate repara un telefon cu android, daca vreau sa ii fac root si nu va merge?
Sau ce se intampla daca nu merge root-ul?
Si nu stiti cumva cu ce program e de preferat sa faci root-ul?

3 răspunsuri:
| GrigoRee94 a răspuns:

In primul si primul rand ce telefon ai, ca pentru fiecare brand de telefon exista o metoda happy, nu toate au aceeasi metoda happy

| IntrebareCuRaspuns a răspuns:

Deci... Du-te la un service GSM, acolo iti va spune daca merita facut root la telefon, eu de ex. am Samsung Galaxy S Duos(dual simu) si daca ii fac root va da multe erori.
Daca nu iti va reusi root-ul ii poti reinstala software... BAFTA

| paul4ev3r explică:

Am Samsung galaxy chat b5330..stiti cumva cu ce program se face si daca se merita...