| robert197 a întrebat:

Salut TPU, care sunt sansele sa recuperez contul de Facebook, daca nu pot accesa acel cod de la generator, daca nu mai am numarul de telefon si nici emailul? Tot ce am putut face a fost sa trimit un report de pe contul iubitei avand in vedere lucrurile in comun cu ea, desi cei de la Facebook nu cred ca se complica laughing Mentionez ca ieri imi tot aparea pe telefon google ca cineva se conecteaza, dar gen pe goole si am bifat ca nu sunt eu, apoi n-am mai putut intra pe Facebook.

4 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Nu prea cred... Doar dacă ai niște contacte de urgență deja precizate în cont și cărora le poți trimite mail și îți vor recupera ele parola.

| robert197 explică (pentru JustDeedee):

Parola o am, doar ca mi se cere codul acela pe care l iei doar daca te poti loga pe alt dispozitiv, iar eu cum nu pot n-am ce sa fac.

| JustDeedee a răspuns (pentru robert197):

Înțeleg acum. În cazul acesta. Chiar nu știu dacă ar fi o metodă să dezactivezi acel cod.

| robert197 explică (pentru JustDeedee):

Nvm, apare si alt email acolo, este "hotmail" rolling on the floor