| ĉøďяüт a întrebat:

ce este aplicatia aceasta care apare la unele siteuri care cuprinde calculator, calendar, ora etc si se gaseste sub forma de anunt iar in dreapta sus daca duc sageata (fara clic stanga) apar aplicatiile de mai sus si se poate downloada?

Răspuns Câştigător
| jonyboy22 a răspuns:

Sunt reclame la gadgeturi un fel de programe utile pe care sa le ai pe escran ca sa ma intelegi dar este bine sa nu descarci nimic de acolo iar daca intr-adevar vrei calendar pe ecran sau un ceas mai mare sau mai stiu eu ce cauta pe pagina de la Microsoft asa stii ca nu ei altceva decat ceri un sfat daca accepti ar fi faptul ca astfel de programele solicita memoria pc -ului adica se incarca mai greu