| anonim_4396 a întrebat:

Ce firma de laptop-uri e mai buna dintre : Sony, Asus si Toshiba?

10 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Depinde de serii si de configuratii. Toate sunt bune. Configuratia ar putea face diferenta. happy

| akka4 a răspuns:

Din ce ai enumerat aici, ASUS este dupa parerea mea cea mai buna firmawinking urmata de TOSHIBA, iar pe ultimul loc SONY, care dupa parerea mea sunt printre cele mai slabe laptop-uri. ce este placut la ele si nu am cum sa neg lucrul asta, materialul din care se confectioneaza, designul si nuantele de culori(la LCD).winking dar parerea mea este ca nu trebuie sa cumperi un laptoop pentru design, culori, etc, avand in vedere si preturile pe care le au cei de la Sony. de banii care ii dai pe Sony iti iei un Asus sau un Toshiba poate de 2 ori mai bunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asus e mult mai bun!

| ilcmty a răspuns:

Eu cred ca e Toshiba.

| Vali0n a răspuns:

Sony Sau Asus

| johny92 a răspuns:

Sony Vaio, Dell, HP.

| Teomari a răspuns:

Sony(vaio)

| adelinutu1 a răspuns:

Eu zic Asus si Acer eu am Acer si nu am probleme cu el 4 gb ram merge de se crapa ecranu laughing nu a fosto aplicatie de cand il am (2 ani) sa nu meargawinking

| ChristinaChriss a răspuns:

Asus pentru ca de asta am si eu

| laurette1 a răspuns:

Toshibahappy