| anonim365 a întrebat:

Ce sa aleg intre Samsung Galaxy A5 2017 si Huawei P10 Lite? Nu contează prețul.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

In comparatii a5 e ceva mai bun. insa ceea ce am observat e faptul ca telefoanele Samsung mor subit. si nu e ceva bun la o marca asa faimoasa.
am cumparat un P10 lite pentru sotia mea si tin sa precizez ca merge impecabil.
alegerea finala e a ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La performanta Huawei, dar bateria nu cam tine mult in rest e super telefonul.

| xSega a răspuns:

Alege Huawei P9 a scăzut prețul și e un telefon excelent

| Pietricel a răspuns:

Posibil sa fie niste "fanboy" Samsung pe aici, du-te pe P10, e super.