| MG_Gigi_1986 a întrebat:

ce siteuri de incredere stiti in care se pot face bani online,ca de exemplu sondaje, etc Dau funda.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlexandrulS a răspuns:

Nu exista mai frate asemenea siteuri. sunt doar niste escrocherii care iti dau 10 20 de euro. si te fac sa bagi 100... crede-ma nu incerca porcarii din astea. incearca sa faci un site tu de stiri sau cu video-uri etc. si din astea poti face bani nu din porcariile astea care ii imbogatesc pe niste ratati...

| K0sti a răspuns (pentru AlexandrulS):

Subscriu!

| RunnerX a răspuns (pentru AlexandrulS):

CORECT! creeaza un site, blog pune ceva de interes, apoi google adsense trafic si vezi ce poti scoate

| 28199511 a răspuns (pentru AlexandrulS):

Http://www.faci-bani.ro/castigi-bani-pe-net-cu-clixsense.php
Clixsense, nu e scam si merita incercat, cu cat iti aduni mai multi referali, castigi mai rapid si sigur. Bafta!

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexandrulS a răspuns:

Nu vorbiti prostii ca se pot face bani pe net. dar nu este asa simplu pe cat spun unii sarlatani ca dai un click si scoti 50 100 1000 100000 de euro pe zi. cea mai buna solutie si incercata si de mine. si crede-ma ca am incercat toate porcariile posibile si imposibile de facut bani pe net singura solutie este bloc( culinar, personal etc.) ziar( politic, sportiv) si prin google adsense poti face intr-adevar niste bani si poti ajunge chiar si la sume mai mari de o mie de euro dar. asta inseamna munca tati. 13 14 ore de munca pe zi in primele 1 2 luni. ca sa iti poti face o clientela

| leftside a răspuns:

La munca frate, banii se castiga greu.

| andaa89 a răspuns:

Http://www.clixsense.com/? 4703565 aici poti face bani incet dar sigur. Nu o sa castigi 1000 euro intr-o luna, dar macar e un castig sigur. Banii se poat scoate dupa doar 2 dolari. Dovezile de plata se pot vedea pe forumul site-ului. bafta!

| Manasescu_Alin_1992 a răspuns:

Inregistreaza-te acum GRATUIT si CASTIGA BANI ---> http://www.vivasms.ro/h/6a1723ec11

| Ovidiuu a răspuns:

Castiga bani foarte simplu cu acest site http://www.profitclicking.com/? r=wtwhm6kepp&p=cha.Iti da si 10$ la inscriere! Succes!

| castigabanioline a răspuns:

Salut.
Probux este site-ul pe care il recomand. Cu numai 5 minute petrecute pe zi poti castiga bani frumosi stand comod acasa! Si cand spun frumosi nu ma refer la 10 centi, incepi sa zicem cu un dolar pe zi si poti ajunge rapid la 50 de dolari pe zi.
Nu e nici o scamatorie. Incerca si tu!
http://www.probux.com/? rh=63757270616E72616475

| Dragomir_Catalina_1993 a răspuns:

Asta cu sondajrocom e o porcarie multora li sau inchis contul cand au ajuns la suma de 500 si ceva de euro e o mare porcarie asa ar sta toata lumea in fata computerului zi de zi si nu sar mai duce nimeni la munca cateva clickuri si gata.in fine credeti ce vreti voi. rar cand se gaseste un site unde poti face bani pe net dar astea sunt putine si se dau bani putini nu asa de multi.

| kostasx2 a răspuns:

Cel mai bun program de facut bani online este http://www.crakrevenue.com/? referer=1071013 fac in medie 2000$ pe luna, am dovezi de plata...se plateste de la 2.50$ pana la 6$ pe inregistrare! pentru a primi banii aveti nevoie de card pe care il puteti lua de aici https://www.paxum.com/payment/registerAccount.php?affiliateId=7226 daca e cineva interesat contact la affiliate_work@yahoo.com