| FemeiaPisică a răspuns:

Iti recomand Eboda. Cel putin, eu pe aceasta as alege-o dintre cele 3. Consider ca Eboda este peste Allview. Iti recomand sa citesti si eventualele pareri postate in cadrul paginii acestor produse, de la cei care le-au achizitionat. Oricum, eu iti sugerez Eboda.

| 20ionel20 explică (pentru FemeiaPisică):

Salut,mersi ca mi-ai raspunswinking.Si eu tot pe Eboda as merge, dar am mai avut o tableta eboda si imi face figuri(se inchidea singura, nu mergea multe aplicatii care normal ar fi mers,...)si imi este putin frica...

3 răspunsuri:
| 20ionel20 explică:

Apropo,conteaza mult daca o tableta nu are bluetooth?

| atomescu a răspuns:

Salut,

Testat, aceasta tableta: http://bit.ly/1ivizoG