| QwertyNRG a întrebat:

Ce telefon este mai bun dintre: -Samsung Galaxy Ch@t
-Sony Xperia Tipo

Astept raspunsuri!

Motivati de ce este mai bun telefonul pe care l-ati ales!

FUNDA! tongue

Răspuns Câştigător
| Gotdns a răspuns:

Galaxy Ch@t. Cei de la Samsung au cele mai buna tehnologie la ora actuala si este mai bun. Galaxy ch@t-ul are memoria mai mare, are versiunea de soft 4.0 si poti sa o faci cu usurinta prin update 4.1.2. si multe altele. happy Plus ca are si touch si qwerty happy

3 răspunsuri:
| robytzu96 a răspuns:

Sall. EU mi-am luat Samsung Galaxy Chat, in decembrie si merge foarte bine are 4gb memorie interna am mai pus eu un card de 2 gb. Memorie destula, viteza foarte mare pe net, si foarte buna combinatia touch + qwerty

| QwertyNRG explică:

Dar dintre Samsung Galaxy Ch@t si Allview P5 mini?

| ChristianFTW1337 a răspuns:

Sincer,Samsung Galaxy Ch@t mi se pare mai bun deoarece, Samsung ofera foarte multe lucruri (procesor, ram, alte componente mai,, puternice,, nu prea stiu cum sa zic laughing sorry.)In orice caz e mult mai avantajos un Galaxy Ch@t