| Violat_Vierme_1987 a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre urmatoarele:
Nokia X sau Huawei Ascend Y511? il vreau mai mult pentru jocuri si sa nu se strice in 2 sapt.

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Nokia X are windows 8 si putine jocuri poti lua si majoritatea se platesc in schimb la Huawei Ascend Y511 ai android SI O SUMEDENIE DE JOCURI APLCIATII

2 răspunsuri:
| Dynamo69 a răspuns:

Huawei ascend happy

| GeorgianaElena1273 a răspuns:

Asta depinde de la ce magazin il cumperi. Online sau "natural" trebuie sa intrebi si sa faci o proba daca totul merge perfect. happy sa faci o alegere buna. Bafta!