| Zaharia_Mihai_1997 a întrebat:

ce ziceti imi merg bine jocurile astea pe placa asta video?
Jocuri: FIFA 09, NFS MW.
Placa video : http://www.oemsparesworldwide.com/......-card.html
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Da. Jocurile specificate de tine vor merge foarte ok.
Ca sa verifici mai multe jocuri sa vezi daca iti merg, intra pe site-ul asta : http://www.systemrequirementslab.com/cyri si testeaza mai multe jocuri.

Bft! :)

| Zaharia_Mihai_1997 explică (pentru Jipa95):

Auzi macar placa aia video e buna de ceva? e putin performanta?

| Jipa95 a răspuns (pentru Zaharia_Mihai_1997):

Nu e cine stie ce de ea, nu este perntru jocuri de ultima generatie, ci mai degraba pentru jocuri vechi gen nfs mw 2005, san andreas, etc..jocuri de genu.

| Zaharia_Mihai_1997 explică (pentru Jipa95):

Nu pentru ultima generatie ma refer asa la jocurile vechi cum ar fi: samp, metin, nfs mw, fifa 09, etc.

| Jipa95 a răspuns (pentru Zaharia_Mihai_1997):

Da. Pentru astea pe care le-ai mentionat tu, placa video este ok!

| Zaharia_Mihai_1997 explică (pentru Jipa95):

Ok, mersi ai Funda!

6 răspunsuri:
| Zaharia_Mihai_1997 explică:

A si am uitat de ram si procesor...
Rami : 2 GB
Procesor Intel Pentium(R) Dual CPU E2160 1.8 GHz