| SasukeTaka1000 a întrebat:

cine are Xbox 360 la ce fl de televizor merge mai bine LG sau Samsung? De ce?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Eu am un Samsung Smart.Trec doar din tv in av. Apoi incarcarea se face din joc.Cu mana dreapta pozitionata acolo unde vrei tu.Nu cred ca difera tipul televizorului.Asa este setat jocul. Poti da skip la pagina la care nu te intereseaza.Mai ales la cea care iti arata cum trebuie sa stai in fata senzorului.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ambele.

| SasukeTaka1000 explică (pentru darrio2007):

Ma refer cand in jocuri trebuie de exemplu sa apesi de multe ori pe un buton la care televizor se incarca mai usor happy

| darrio2007 a răspuns (pentru SasukeTaka1000):

Eu am un Samsung Smart.Trec doar din tv in av. Apoi incarcarea se face din joc.Cu mana dreapta pozitionata acolo unde vrei tu.Nu cred ca difera tipul televizorului.Asa este setat jocul. Poti da skip la pagina la care nu te intereseaza.Mai ales la cea care iti arata cum trebuie sa stai in fata senzorului.

| Razvanp69 a răspuns:

Samsung