| killerspike95 a întrebat:

Cine imi poate spune cum descarc aplicati si jocuri pe Samsung galaxy s4? ca mi-am facut cont Samsung sa-mi explicati Dau Fund big grin

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu le descarci din google play

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe playstore, cauti la search un joc de exemplu fruit ninja, te intreaba daca accepti termeni si conditii si apesi pe accept si o sa se downloadeze. Funda?

| killerspike95 explică (pentru anonim_4396):

Unde se afla playstore? happy

| Aalleexxaannddrraaa a răspuns:

Pai ca sa poti sa iti descrici aplicatii, atuci cand ti-ai facut cont si ti-o cerut dadat de nastere trebui sa pui ca ai peste 18 ani ca altfel nu te lasa

| Oana_Cristinnuza_1990 a răspuns:

Este in meniu Magazin Play... poti sa le descarci de acolo, unele se platesc, unele sunt gratis

| Vladutzull a răspuns:

Ori le descarci de pe google play(sunt o gramada de jocuri free destul de bune) ori le poti descarca de pe net.