| Alin0001 a întrebat:

Cine poate sa-mi prezinte avantajele si dezavantajele pentru acest laptop? http://www.emag.ro/......D5ZXBMBBM/
Aveti o recomandare mai buna cam la acelasi pret? Laptopul e pentru filme, muzica, editare foto si chiar jocuri gen fifa, cs, nfs, call of duty. Sunt bune laptopurile Acer? Am auzit ca se strica cam repede. Cum e sistemul de racire? Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La: http://bit.ly/17CiyPc ai asa avantaje: pretul foarte ok, performantele bune in pret si chiar in jocuri si mai sunt.
Toate se strica, depinde si cat ghinion ai. Sistemul de racire e ca la orice alt laptop... La ce te referi?

| Alin0001 explică (pentru sltlp):

Adica cat de repede se incalzeste...am vazut ca multe modele Asus au tehnologia Ice Cooler

| sltlp a răspuns (pentru Alin0001):

Aia e o prostie, marketing curat. De unde stiu? Am eu unul.
Cand ai o tehnologie proprie, e echivalent cu zero. Cum ziceam, e marketing. Asa puteau sa isi puna si Acer tehnologie "super cold" daca era a lor, nu ii oprea nimeni(e un exemplu, nu exista asa ceva).

| Alin0001 explică (pentru sltlp):

Pana la urma e bun laptopul asta? da-mi o recomandare tot in banii astia, te rog, dar sa si-i merite!

| sltlp a răspuns (pentru Alin0001):

In banii aia e cel mai ok, cam asta e ideea.

| intrebareraspuns a răspuns:

Salut TPU! parerea mea este ca Acer si HP sunt cele mai slabe in carcasa si in instalatia de racire! iar in rest merge pana se strica!