| emanu23 a întrebat:

cine stie cate placute de rami pot baga intr-un laptop compaq presario v5000 ca am 800 si as vrea sa ii mai bag pe langa aia si nu stiu daca se mai pot adauga

Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

Ai surubelnita mica in cruce. Da-i drumu si desurubeaza... scoti un mic plastic prins cu 2, 3, 4 suruburi. Sub ala care arata si un semn de integrat trebuie sa fie placutele si poate harddiskul. CHeck in there

2 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Deschide-l si vezi cate sloturi ai! De unde naiba sa ghicim noi aici? Nu suntem telepati.

| emanu23 explică (pentru rutanklan):

Pai ma intrebam si eu daca stiti cum sal desfac eu sunt einstein
sal desfac? hai mai lasa-ma de ce raspunzi aiurea RASPUN AIUREA!

| rutanklan a răspuns (pentru emanu23):

Ai surubelnita mica in cruce. Da-i drumu si desurubeaza... scoti un mic plastic prins cu 2, 3, 4 suruburi. Sub ala care arata si un semn de integrat trebuie sa fie placutele si poate harddiskul. CHeck in there