| Inception a întrebat:

costa sa imi fac cont pe Gmail?

8 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

E gratis, daca ai cont pe youtube te loghezi la google si poti sa iti faci gmail.

| Hitback a răspuns:

Nu costa stai linistit.

| baciustefan16 a răspuns:

Este gratis.

| Numenul a răspuns:

Serios? E o retea de socializare normala, ca Facebook, Yahoo! Daca ar costa Yahoo si Facebook, ar costa si Gmail.

| AlexL28 a răspuns (pentru Numenul):

Gmail nu e o retea de socializare, e un serviciu de posta electronica oferit de Google. Dupa cum spune si Google: One Account, All of Google.
Daca ai deja un cont Google, ai acces la Gmail, YouTube, Google Play, Google+, Drive, Blogger...etc.

| Anonim28282893949 a răspuns:

Nu

| Watterson_Peter_1989 a răspuns:

Gmailul este gratuit. Insa poți sa îți faci cont pe google plus sau pe blogger, având acces la toate

| Marshall_Tobey_1980 a răspuns:

E gratuit boss, aici ai linkul: http://goo.gl/wiiZAl