| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot instala soft-ul pe telefonul Samsung E2510? Cand incerc sa aprind telefonul apasand tasta de pornire, imi apare doar un fundal ALB(asa cum este si la calculator sau la laptop cand nu poti intra in desktop si iti apare un fundal NEGRU!). Cititi cu atentie mesajul! Dau funda pentru raspunsul corect!

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Du-te la un service tu asa nu ai cum sa il rezolvi! pai nu se intra in el doar dupa tasta depornire sa bagi softu. Ai direct softu tu la el luat?

| Clarx a răspuns (pentru itsoft):

Nu cred.

| itsoft a răspuns (pentru Clarx):

Daca nu crezi asta este treaba ta cauta singur pe net si ai sa vezi ca nu gasesti.

| Clarx a răspuns (pentru itsoft):

Cand am zis ca ''nu cred'' m-am referit la intrebarea ta daca am softul la el luat, nu ca nu as crede ce ai zis.