| ReSpawn17 a întrebat:

Cum pot sa vad un film pe PS3? Am bagat CD-ul si dvd-ul dar nu merge sa rulez filmul.

Răspuns Câştigător
| AlexStefan1 a răspuns:

Nu cred ca merge sa vezi filme pe PS3! Poti viziona filme pe DVD-uri sau LCD-uri. Daca nu ai poti vedea filmele pe calculator. Daca vrei sau daca iti permiti poti sa imi cumperi un MEDIACOM. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Iti merg, in limita in care is originale...

| Instinkt a răspuns:

Doar cd-urile originale Bluray parca merg...

| stlucian a răspuns:

Daca PS3 era in stare sa redea.MKV sau alte formate HD existente pe net ar fi dat lovitura pe piata si ar fi vindut de 2-3 ori mai multe console.
Nu va citi formatul nici de pe disc dvd, te chinui degeaba iar daca il convertesti in alt format oricare ar fi acela, calitatea ar scade dramatic.
PS3 reda discuri BR, cumpara unu, gasesti citeva la MG.
Ghinion sad