| kuroko1123 a întrebat:

am o problema. sad
Cand vreau sa ma uit la un film [ the vampire diaries] merge filmul vreo 2 min apoi se opreste. si daca rulez mai incolo tot la fel face :/. va rog ajutati-ma crying

8 răspunsuri:
| Tyler9 a răspuns:

Incearca sa dai refresh la pagina

| kuroko1123 explică (pentru Tyler9):

Am dat.

| Tyler9 a răspuns (pentru kuroko1123):

Si tot nu merge?

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru kuroko1123):

Daca tu ai 128 rami si un procesor de tot rahatul si tu te uiti la calitate HD nici nu ma mira ca se blocheaza

| kuroko1123 explică (pentru FatUglyVirgin):

Da nu-i asa:
1.8 GHz Intel Core i7-4500U (Haswell)
8GB of 1600 MHz DDR3L RAM
750GB Hard Drive
Integrated Intel HD Graphics 4400
15.5" LED-Backlit Capacitive Touchscreen
Full HD 1920 x 1080 Native Resolution
SuperMulti DVD Burner
802.11b/g/n Wi-Fi, Bluetooth 4.0, NFC
Built-in Webcam, Mic, & Speakers
Windows 8.1 (64-bit)
* ba eu una nu inteleg de ce va treziti voi destepti.ti-a zis cineva ce rami are sau ce procesor. Stai frate-n banca ta.

| kuroko1123 explică (pentru Tyler9):

Tu ce crezi :/

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru kuroko1123):

3/4 chestii ce ai spus tu nu ajuta cu nimic.
si oricum ai incercat sa dai clear cache?

| Katherine21 a răspuns:

Daca tu spui ca nu e problema de la PC, poate e de la site-ul pe care te uiti. Uite aici cateva site-uri bune:
seriale.net
xfilmeon
Eu am vazut toate sezoanele din The Vampire Diaries pe xfilmeon si The Originals pe 990. Sunt bune. La mine merg.
Daca totusi se intrerupe iar, du-ti PC-ul la verificatwinking
Sper ca te-am ajutat :*