| Claudiu15g a întrebat:

cunoasteti site-ul la vreo firma care vinde cablu cu mufa euroscart intr-o parte si in cealalta parte mufa hdmi?

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Nu gasesc dar vad aici
http://www.shopmania.ro/q-convertor-scart-hdmi
convertoare SCART-HDMI, dar mi se par scumpe.Probabil vrei sa conectezi un DVD Player la un TV, dar cu banii astia iti cumperi un DVD Player cu iesire HDMI.

| Claudiu15g explică (pentru taken):

Nu nu. am un un decodor de la RDS si am nevoie de un cablu de care am spus mai sus. decodor trebuie sa intre mufa euroscart si in televizor o mufa hdmi si nu gasesc asemenea mufa

1 răspuns: