| vagabond a întrebat:

big grin...Deci am facut un tutorial cu Camtasia Studio 7 si nu stiu cum sal salvez ca. mp4 sau alt format sa il pot pune pe youtube cine imi spune cum pot sal salvez ii

Răspuns Câştigător
| andreyutzzu3 a răspuns:

Vezi ca trebuie sa fie in program file>export, save, etc sau ceva de genu

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Daca scriai pe google: Cum convertez din.cam sau cum salveaza el...in.mp4 gaseai raspunsul sigur

| GicuGagicu a răspuns:

Sunt f multe formate in care poti salva fisierele pentru a le pune pe youtube printre care:.avi. mpeg4.flv
mai multe gasesti aici http://www.google.com/support/youtube/bin/answer.py?answer=55744
oricum ai nevoie de cont fie pe youtube fie pe gmail. succes

| vagabond explică:

Am cont pe youtube si stiu si sa pun pe youtube filmulete