| wolfves a întrebat:

Am 2 intrebari, daca stiu raspunsul doar la una, va rog sa raspundeti.
1. Am facut un video pe Camtasia Studio(versiunea de trial)si mi-am dat-o mie insami pe Facebook. Cand am intrat pe telefon sa vad daca pot sa ma uit la video, mi-a dat documentul lui. era un script. Cum pot sa fac sa il dau cuiva pe Facebook? l-am facut pentru cineva. Stiu ca il pot pune pe Youtube, dar nu as vrea sa il vada altii. Dar poate. il pot pune pe Youtube la privat, sa il filmez pe PC cu alta aplicatie(ecranul adica) si asa. va merge sa il dau? sad
2. Stiti vreo alta melodie in genul lui I dont deserve you de la Plumb? Adica asa. mai linistita, calma si de dragoste. Tot pentru video imi trebuie.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

1. Il poti pune pe Youtube. Daca vrei sa-l vada numai persoanele dorite de tine, atunci trebuie sa-l pui pe,, nelistat". Atunci cand vrei sa pui un video ai acolo optiunea de a alege cum sa fie video-ul. :
-public - poate sa-l vada ORICINE!
-nelistat - il vad doar cei la care dai link-ul de la video. De exemplu, daca tu ai un video pus pe nelistat si cineva intra pe canalul tau, nu o sa-l vada. Insa, daca dai link-ul de la video cuiva, bineinteles ca poate sa-o faca. Deci asa o sa-l vezi doar tu si acea persoana. In rest nimeni altcineva.
-privat. Bineinteles ca-l poate vedea DOAR proprietarul contului de Youtube. Adica tu.

Asa daca tu pui un video pe unlisted, dupa ce se incarca, ii poti trimite link-ul pe Facebook la cine doresti de la video-ul respectiv.

Repet. nu o sa-l vada nimeni altcineva. happy

2. Nu.

1 răspuns:
| wolfves explică:

Stiti*