| DirtD3viL a întrebat:

daca am media 5 la geografie in primul semestru trebuie sa dau testul de corijenta?
Va rog

Răspuns Câştigător
| deea98 a răspuns:

Salut!

Nu, in niciun caz! 5 e o nota de trecere, deci e ok. Numai daca iti iese media generala( de pe ambele semestre) SUB 5 trebuie sa dai corigenta.

6 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Nu, in nici un caz stai linistit nota 5 e de trecere.

| RaduHD a răspuns:

Daca e 5, stai linistit nu ramai corijent
Da sa ai grija ca in semestru 2 Sa nu ia media 4, Macar 5 sau 6 pe semestru 2winking

| TupacAlive a răspuns:

Salut
Daca ai 5 la geografie in primul semestru, in al doilea trebuie sa ai tot 5 sau mai mult... daca iei mai putin de 5 atunci dai corijenta.
La 3 corijente ramai repetent.

| Daii27 a răspuns:

Nu laughing numai daca ai sub 5 big grin

| Florii_4197 a răspuns:

Nu ...doar daca ai sub 5 :d

| supermihai a răspuns:

Nu,nu trebuie! 5 e o nota de trecere!