| Lore2005 a întrebat:

Buna!
Daca la matematica am pe primul semestru media 8 si pe al doilea imi iese 3 mai trebuie sa dau corijenta sau nu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cu cele 2 medii semestriale vei avea media anuala 5, 50 (media aritmetica a semestrelor) asa ca nu ramai corigent.

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Nu, dar pacat ca nu o dai
daca NU ESTI IN STARE sa faci o medie aritmetica de clasa a 2a angry
cum DRACU' ai luat media 8 pe primul semestru?!?

| Lore2005 explică (pentru Brizbriz):

Pacat ca esti prea redus mintal sa faci asemenea comentarii!
Daca esti atat de deranjat de intrebarea mea, atunci vezi-ti naibii de viata ta, ca ai cam multe rahaturi in cap si e pacat de planeta asta deoarece si pentru ca unii oameni ca si tine o polueaza!?

| Brizbriz a răspuns (pentru Lore2005):

"acum 15 ore | Lore2005 explică (pentru Brizbriz):
Pacat ca esti prea redus mintal sa faci asemenea comentarii!"

saracutul de tine, nu esti in stare sa faci media aritmetica la 2 cifre prapadite, dar ala care iti spune asta, ala e retardat
si tu CHIAR pari deranjat ca, cuiva, i se pare incredibil de aberant asta

tztztz... oare cine e de fapt retardat?!? ma intreb