| leptopuriii a întrebat:

Daca imi cumpar Euro Truck Simulator 2 de la magazin merge multiplayer?
Nu ii neaparat sa il cumpar de pe Steam nu?
Cel mia bun raspuns are Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| ggghhghgh a răspuns:

Nu este neaparat sa il cumperi de pe Steam, poti sa il cumperi de la orice magazin si iti va merge multiplayer atata timp cat e original si sigur este daca il ei de la magazin! Acum depinde eu iti recomand sa iti ei de unde e mai ieftin si mai avantajos pentru tine! FUNDA?

| anca787 a răspuns (pentru ggghhghgh):

Si daca e MEGA imi merge si multiplayer-ul?

3 răspunsuri:
| coztel5437 a răspuns:

Ai multiplayer, sunt doua variante:
1.iti iei jocul de la orice magazin
Sau
2. iti iei jocul de pe steam

| denis28 a răspuns:

Deci nu este neaparat sa-l cumperi de pe steam dar din pacate nu este multiplayer si poti face cum vrei al poti cumpara de la magazin si sa te convingi ca nu este multiplayer! Sper ca te-am ajutat! Funda?