| Sts a întrebat:

Daca imi reformatez pc-ul DirectX mi-l da in el sau trebuie sa-l instalez eu?

Si care windows e mai bun : XP sau Ultimate?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

O mica parte din Direct X au toate sistemele. Daca il vrei complet pentru jocuri atunci il descarci de pe net,
e gratis.
Depinde ce PC ai. Daca e mai performat merge W7 ultimate, daca nu, ramai la XP.

| Sts explică (pentru horia2012):

Ms!

| horia2012 a răspuns (pentru Sts):

Cu placere.

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Directx-ul il ei gratis de pe internet si depinde de configuratia pc-ului tau, XP e deja pentr pc-urile praf, antichitate. Nu exista windows ultimate, doar windows vista ultimate sp1 # sp2 si windows 7 ultimate. Eu zic sa iti pui windows 7 daca ai driverele happy