| JoKeRuLwTF a întrebat:

Daca mi-as cumpara un router de pe altex mi-ar face conexiunea de internet mai buna? (am internet de la romtelecom si routerul il am de la ei)

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daaa, multa mai buna! Asta e o gluma, ca nu ne prinsaram?

| untu a răspuns:

Daca aveti un router de la firma TELEKOM (fostul ROMTELECOM), de ce mai vreti sa va cumparati altul de la magazinul ALTEX?

| untu a răspuns:

Incercati daca functioneaza internetul pe broswerele: WINDOWS INTERNET EXPLORER 11, Mozila Firefox, Browser Baidu Spark, Opera, Safari.

| StefanKogut a răspuns:

Atentie! Netul de la telekom merge pe DSL, fara un router care sa se poata conecta pe aceasta tehnologie, conexiunea este inutila. Mai pe romaneste nimic din ce se poate pe rds&rcs nu se poate pe telekom prin conexiune directa ci doar dupa ce te conectezi la linie printr-o conexiune dsl.