| Tentacle111 a întrebat:

Daca nu am internet si vreau sa ma joc cu inca 2 prieteni in LAN(Laptop-uri)se poate realiza vreo conexiune? Adica...vreau sa ma joc minecraft(un joc pe PC),impreuna cu prietenii mei, dar nu am avem internet acolo unde mergem? Exista vreo cale? Urgent+funda! Eu stiu de chestia aia cu cablurile... daca stiti de care cabluri e bine si asa.

3 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Pai daca jocul e pe pc dc ai nevoie de net iar daca vrei sa ai net foloseste cablurile de lan

| MCG a răspuns:

Cabluri de LAN... exact asa se numesc!

| casher a răspuns:

... dap... foloseste cablurile LAN, asa se numesc cum sa nu sti?!?!