| DJock a întrebat:

Daca un controller este compatibil cu un ps4, este compatibil si cu un ps3 sau pc? Ca doar e pe usb, ma gandesc ca ar putea fi compatibil si cu altceva in afara de ps4.

1 răspuns:
| StefanKogut a răspuns:

Daca nu scrie pe el asta, atunci inseamna ca producatorul nu l-a testat pe platformele mentionate. Asta nu inseamna ca nu poate fi compatibil printr-o intamplare, dar producatorul nu ofera garantii si informatii in privinta asta. Probabil ca nu ofera nici drivere pentru platformele respective.